Ideapet

O! PRZYSMAKI

RYBA

Produkty mięsne z rybą

Ryba jest niesamowitym dodatkiem do psiej diety. Zawiera wysokiej jakości, dobrze przyswajalne białko, które rzadko powoduje alergie. Polecane zwłaszcza młodym psiakom ze względu na zawartość kwasów omega-3 wspomagających prawidłowy rozwój.

JAGNIĘCINA

Produkty mięsne z jagnięciną

100% ulubiona i smakowita jagnięcina jest znakomita da każdego psa i w każdym wieku. Zdrowotne właściwości pozytywnie wpływaja na wzrok oraz energię naszego pupila. Zwierzaki mające trudności skórne powinny często zajadać produkty z jagnięciną.

KACZKA

Produkty mięsne z kaczką

Mięso kacze jest idealne dla każdego psiaka. Powinno być podawane zwłaszcza jesienią i zimą, gdyż zwiększa sie zapotrzebowanie energetyczne. Jest bogate w białko, witaminy i minerały oraz substancje wzmacniające odporność.

KRÓLIK

Produkty mięsne z królikiem

Produkty z królikiem posiadaja wysokoprzyswajalne białko. Mięso królika dostarcza sporą dawkę protein, jednocześnie niewielką ilość tłuszczu jak i cholesterol. Jednocześnie jest bogaty w aminokwasy, składniki mineralne oraz witaminy.

WOŁOWINA

Produkty mięsne z wołowiną

Wołowina da psa jest bardzo dobrym pomysłem. Posiada niezwykłe walory odżywcze. Niewielka ilość wołowiny dostarcza naszemu pupilowi znaczną dawkę żelaza, cynku, selenu oraz witamin z grupy B.

KURCZAK

Produkty mięsne z kurczakiem

Kurczak najczęściej jest polecany psom z delikatnym przewodem pokarmowym. Kurczak jest niesamowitym źródłem witamin z grupy B oraz składnikow mineralnych.

POLECANE PRODUKTY

POLECANE PRODUKTY